Electrolux Varaosat

Tietosivut

Valmistajat

Hepa-suodatin Electrolux imuriin (2191152525) Näytä suurempana

Hepa-suodatin Electrolux imuriin (2191152525)

2191152525

Uusi tuote

Electrolux

Hepa-suodatin Electrolux imuriin (2191152525)

Tiedot

KappalemääräYksikköhintaSäästät
2 35,35 € Jopa 7,85 €
4 33,38 € Jopa 23,56 €

Saatavuus 4-10 pv tilauksesta

39,27 €

Tiedot

Korvaa koodit:

ELECTROLUX (2191152525, 2191152012, 2191152517), AEG, TORNADO, ELECTRA

Sopii malleihin:

ElectroluxAAC6710910288310
ElectroluxAAC6720910288311
ElectroluxAAC6758910288312
ElectroluxAAC6810910288351
ElectroluxXXLBOX14910288112
ElectroluxXXLBOX2910286106
ElectroluxXXLBOX2 BM910286121
ElectroluxXXLBOX3910288102

Arvostelut

Kirjoita arvostelu

30 muuta tuotetta samassa kategoriassa:

Seuraa meitä